Anna Nordqvist Anderson fotografi

402177

ANNA NORDQVIST ANDERSON: "Rear window", signerad och daterad 2005, fotgrafi 2/5, ca 67x47 cm

Glasskada i överdelen, baktill folieringsskador

Konst, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (13 bud)
2714337
2 600
2714273
2714271
2714270
1 900
2714048
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.