Andreas Poppelier olja

402175

ANDREAS POPPELIER (född 1973): "The last thing you hear before you´re life dissapear", signerad och daterad på baksidan Andreas Poppelier 20´07, olja på duk, 50x50 cm.

Rum 7

Andreas Poppelier olja

Budhistorik (7 bud)
2713237
2703692
2703691
2 800
2702534
2 600
2701035

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.