Kjell Andersson färglitografi

402174

KJELL ANDERSSON (född 1937): Komposition, monograsignerad och daterad KA -07, färglitografi, 22,5x30 cm

Rum 1

Kjell Andersson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2713685
2701042

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.