Loic le Groumellec oljemålning

402173

LOIC LE GROMELLEC (född 1957): "Megalithe Noir", monogramsignerad och daterad LLG -87,, olja på duk, ca 90x70 cm

Dukskador

Ändringar/tillägg
Tryckskada, begynnande färgbortfall på flertalet ställen

Rum 14

Budhistorik (32 bud)
2713446
17 500
2713459
17 000
2713446
16 500
2713453
16 000
2713446
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.