Anette Harboe Flesburgm oljemålning

402172

ANETTE HARBOE FLENSBURG (född 1961), "Flowers and Circles", signerad ā tergo, olja på duk, ca 75x75 cm

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

2702404
8 000
2701038

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.