John Wipp akvarell

402168

JOHN WIPP (1927-2005): Komposition, signerad och daterad John Wipp -85, akvarell, 33x25 cm

Rum 1

John Wipp akvarell

Budhistorik (6 bud)
2704411
1 600
2704407
500
2704405
450
2702993
2701839

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.