Stilleben

402153

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben med papegoja, olja på duk, ca 65x78 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Stilleben

Budhistorik (40 bud)
2714315
4 600
2714312
4 400
2714288
4 200
2714310
4 200
2714288

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.