Gerda Tirén akvarell

402151

GERDA TIRÉN (1858-1928): Barn på röd filt, signerad Tirén, akvarell, 29x33 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Gerda Tirén akvarell

Budhistorik (10 bud)
2713483
1 400
2713481
1 300
2713468
2713325
2713325
700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.