Bricka trä

402138

BRICKA, trä, 1900-tal, längd ca 72 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Bricka trä

Budhistorik

2016-09-01 kl 18:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.