Koffert

402126

KOFFERT, 1900-talets första hälft, Sacotioner ?, höjd 31, 77x43 cm, nyckel finns

Skador

Fashion, Väskor, accessoarer

Rum 16

Koffert

Budhistorik (13 bud)
2714193
1 600
2714196
2714193
1 400
2714186
1 300
2714186
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.