Orientmatta

402122

ORIENTMATTA, anatolisk, 1900-talets andra hälft, medaljong på rostfärgad botten, ca 226x110 cm

slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
2713785
600
2713757
550
2713757
450
2712455
2701573

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.