Sybord

402119

SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal, lyrfot, höjd 74, 40x52cm

Slitage. nyckel saknas , smärre fanérskada på fot

Rum 17

Sybord

Budhistorik (5 bud)
2705243
500
2712443
450
2705243
2712442
2705243

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.