Serveringsvagn

402115

SERVERINGSVAGN, björk och teak, 1950/60-tal, delvis frostad glasskiva, höjd ca 68 cm, med dragknop

Slitage, något skev

Rum 20

Serveringsvagn

Budhistorik (15 bud)
2713835
2713581
1 900
2713538
1 800
2713499
1 700
2712791
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.