Sixten Lundbohm oljemålning

402114

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterad Lundbohm -37, olja på duk, ca 61x46 cm

Mindre skador

Fack 36

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2712185
3 600
2714265
3 400
2712185
3 200
2714259
2712185
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.