Edith Gert oljemålning

402107

EDITH GERT (1906-1983): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 63x51 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2712165
2016-08-31 23:11:21

2016-09-01 kl 19:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.