Urna rökelsekar Kina

402106

URNA, RÖKELSEAR, 1800/1900-tal, Kina, brons, urnans höjd ca 11, rökelsekar höjd 6,5, 17x10,5 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 29

Urna rökelsekar Kina

Budhistorik

2016-09-01 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.