Vitrinskåp engelsk stil

402102

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, 2 dlr, fanérat i mahogny, överdel med 3 hyllplan och 4 vitrindörrar med frästa spår för tallrikar, underdel med 4 dörrar, totalhöjd ca 200, 148 x 41 cm

Bruksslitage, repor på underdelen

Vitrinskåp engelsk stil

Budhistorik (9 bud)
2713035
650
2712846
600
2713007
600
2712846
550
2703218
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.