Brickbord teak

402100

BRICKBORD, teak, 1900-talets mitt, dubbla brickor samt gummiklädda hjultrissor, höjd ca 60, 53x40 cm

Visst slitage

Rum 3

Brickbord teak

Budhistorik (7 bud)
2713844
650
2713849
650
2713844
600
2713831
550
2713707
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.