Buffé 1900-tal

402097

BUFFÉ, 1900-talets början, bemålat i svart, mässingsbeslag, höjd 100, 107x49 cm, nyckel finns

Rum 5

Buffé 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
2713164
1 600
2707441
2713163
1 400
2707441
1 300
2713161

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.