Matgrupp 7 delar engelsk stil

402095

MATGRUPP, 7 dlr, engelsk stil, brunbetsad mahogny, 1900-tal, bestående av matbord med iläggsskiva ā 45 cm, 4 stolar och 2 karmstolar med klädd sits, bordet märkt "Jaycee Furniture, Made in England", bordsben med fötter och hjultrissor i mässing, bordets höjd ca 75, 169-224x106 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar

Matgrupp 7 delar engelsk stil

Budhistorik (17 bud)
2712955
2712969
2712955
2712967
950
2712955
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.