Panel

402093

PANEL, 1800-tal, gustaviansk stil, trären, dekor av medaljong med pilbåge, höjd ca 77 cm, längd 164 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 12

Panel

Budhistorik (10 bud)
2712714
900
2712071
850
2712712
2712071
750
2711786
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.