Oljemålning med flicka

402069

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka vid fotogenlampa, olja på pannå, ca 35x43 cm

Skador på duken, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning med flicka

Budhistorik (3 bud)

2713607
2713606
2701968

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.