Antonio Segui Argentina

402044

ANTONIO SEGUI (Argentina, född 1934): (3) Figurkompositioner, signerade Segui, daterade -63, -64, -65, ea, färglitografi, varierande mått

Oramade, gulnader

Antonio Segui Argentina

Budhistorik (5 bud)
2712834
500
2712950
450
2712834
2707506
2706929

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.