Karmstolar Arne Vodder

402019

Ytskador, slitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finn att avhämta på utlämningen

Rum 2

Karmstolar Arne Vodder

Budhistorik (16 bud)
2717115
2717113
3 800
2717108
3 600
2717111
3 600
2717108
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.