Karmstolar Arne Vodder

402015

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites-intyg finns att avhämta på utlämningen

Rum 22

Karmstolar Arne Vodder

Budhistorik (12 bud)
2716101
3 600
2716097
3 400
2716100
3 200
2716097
2716059
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.