Alfred Manessier färglitografi

402002

ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 210/220, färglitografi, ca 30x49 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
2723839
750
2723835
700
2723829
650
2723826
600
2723821
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.