Roberto Matta färglitografi

401977

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Les anus d'une pomme, 1971, signerad Matta, 31/300, färglitografi, ca 48x65 cm
LITTERATUR: Sabatier 241

Roberto Matta färglitografi

Budhistorik (29 bud)
2723090
2 800
2721439
2 600
2723088
2 400
2721439
2723053

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.