Orientmatta

401942

ORIENTMATTA, Keshan, 1900-talets andra hälft, medaljong på rödbotten, ca 400x306 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
2714102
2713317
2 600
2713311
2711952
1 600
2711951

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.