Matbord

401940

MATBORD, mahogny, England, 1800-tal, höjd 77, diameter 108 samt 3 iläggsskivor ā 50 cm

Smärre slitage, något blekt

Geijersgatan 14, Göteborg

Matbord

Budhistorik (25 bud)
2720134
7 400
2720133
7 200
2720122
7 000
2720127
7 000
2720122
6 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.