Peter Dahl Dansen

401754

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 41/250, bladstorlek 63x47 cm; oramade

Rum 9

Peter Dahl Dansen

Budhistorik (7 bud)
2726048
4 200
2714974
2713621
2711665
2709985

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.