Peter Dahl Dansen

401752

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 42/250, bladstorlek 63x47 cm; oramade

Rum 9

Peter Dahl Dansen

Budhistorik (6 bud)
2714929
2714928
3 800
2714925
3 600
2714923
3 200
2703449
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.