Fåtölj

401730

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, klädd i ljusröd textiklädsel, rygg med knappar, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 2

Fåtölj

Budhistorik (24 bud)
2717138
17 500
2717148
17 000
2717138
16 500
2717145
16 000
2717138
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.