Armlänstolar England

401543

ARMLÄNSTOLAR, 4+2 st snarlika, England, 1900-tal, chippendalestil, mahogny

Slitage, skador

Möbler, Stolar

Rum 5

Armlänstolar England

Budhistorik (4 bud)

2727060
2 400
2725104
1 800
2721566
2721565
650

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.