Stolar England

401541

STOLAR, 9 st snarlika, England, 18/1900-tal, chippendalestil, mahogny

Skador, lagningar

Rum 2

Stolar England

Budhistorik (3 bud)

2727105
2727103
2712332

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.