Orientmatta Gendje

401426

ORIENTMATTA, Gendje, antik, stjärnmönster mot gul botten, 203x117 cm

Skador, slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta Gendje

Budhistorik (6 bud)
2718834
700
2713748
650
2712173
500
2711474
2705676

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.