Calle Johansson oljemålning

401425

CALLE JOHANSSON (född 1910): Kålskörd signerad, olja på duk, ca 48x57 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Calle Johansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2720048
2016-09-04 09:53:47

2016-09-04 kl 10:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.