Ångmaskinstillbehör och leksakssnurra

401327

ÅNGMASKINSTILLBEHÖR, SNURRA, 1900-talets början, Gebrüder Bing svarv i bemålat gjutjärn, Märklin snurra i 2 delar liggande i skadad fabiksförpackning, litograferad och lackerad metall, svarvens längd ca 22 resp snurrans diameter 10,5 cm

Delar saknas, skador

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Monter 4

Budhistorik (9 bud)
2724153
2723198
750
2724147
750
2723198
650
2724146
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.