Affischer

401296

AFFISCH, Mjökcentralen, J Olséns litografiska, 1939.
H J Thoresson, 67x47 cm, affisch, NEO, J Olséns lito, 30-tal, 50x70 cm

Skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Affischer
Budhistorik (11 bud)
2704245
900
2717851
850
2704245
2708983
750
2704245
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.