Roald Hansen oljemålning

401233

ROALD HANSEN (född 1938): Stilleben, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 50x60 cm

Tavelvagn 32

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2729567
3 200
2725765
2729566
2 800
2725765
2 600
2728139
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.