Servis Rörstrand

401145

SERVIS, 69 dlr, 1900-tal, Rörstrand, vit med guldkant, mattallrikar 20 st, assietter 20 st, mindre fat 20 st, såssnipor 1 st, uppläggningsfat 6 st, skålar med fat 2 st

enstaka nagg, obetydligt slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Servis Rörstrand

Budhistorik (29 bud)
2719302
3 200
2719502
2719302
2 800
2719496
2 600
2719302
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.