Karmstol Bruno Mathsson

401089

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, böjträ i bok, klädsel i sadelgjord, brännmärkt Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 35 cm
Skador: Smärre bruksslitage, böjträ med spricka, skrivar ej original

Rum 6

Karmstol Bruno Mathsson

Budhistorik (12 bud)
2723708
3 800
2723704
3 600
2723326
3 400
2723326
3 200
2723343

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.