Soffbord teak 1960-tal

400916

SOFFBORD, 1960-tal, teak, med utdragsskivor i svart laminat, höjd 53,5, ca 160x63 cm
Skador: Bruksslitage

Rum 21

Soffbord teak 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
2723883
550
2723535
500
2722004
450
2715447
2714353

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.