Hermès, scarf "Grand Apparat", Jacques Eudel

400868

HERMÈS, scarf "Grand Apparat", designad av Jacques Eudel för Hermès 1962, foulardsiden, svart/röd botten, 90 x 90 cm

HERMÈS, scarf "Equipages", designad av Philippe Ledoux för Hermès 2011, foulardsiden, kanelbrun/vit botten, 90 x 90 cm, tillhörande ask i original

Smärre slitage; vattenskador

Fashion, Väskor, accessoarer

Hermès, scarf
Budhistorik (12 bud)
2721670
1 300
2711020
2721668
2711020
2721664

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.