Angelica Wiik, "Monica Z", färglitografi

400515

ANGELICA WIIK (född 1960): "Monica Z", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik,

Budhistorik (24 bud)
2720069
1 700
2720055
1 600
2720062
1 600
2720055
2720060
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.