DAVID ADOLF CONSTANT ARTZ - oljemålning

400495

DAVID ADOLF CONSTANT ARTZ (Holland, 1837-1890): Vaka vid bädden, signerad och daterad ARTZ 1873, olja på duk, 26x37 cm.

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
2745446
8 000
2745442
7 600
2745439
7 000
2745435
6 000
2743938

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.