Albert Petersen oljemålning

399025

ALBERT PETERSEN (1875-1957): Kvinna vid spis, signerad Alb Petersen, olja på duk, ca 66x47 cm

Fack 43

Albert Petersen oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2730000
550
2727827
500
2727825

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.