Sören Christian Bjulf oljemålning

399024

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Torgmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 54x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Budhistorik (22 bud)
2730311
2730362
1 900
2730311
1 800
2730089
1 700
2730310
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.