Albert Petersen oljemålning

399023

ALBERT PETERSEN (1875-1957): Flicka stoppar strumpor, signerad Alb Petersen, olja på duk, ca 66x47 cm

Albert Petersen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2719389
2 800
2717332
2716299
950
2716292
2716289

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.