MARX FLINTABIL

398534

MARX FLINTABIL, 1960-tal, Fred Flinta sittane i bil, litograferad plåt, Freds huvud i plast, friktionsdriven, längd ca 17 cm

smärre slitage

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

MARX FLINTABIL

Budhistorik (7 bud)
2728574
600
2729607
550
2728574
500
2719813
450
2712668

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.