Röllakansmatta

398422

ISSA FEUK, röllakansmatta, signerad IF, ca 258x170 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Röllakansmatta

Budhistorik (7 bud)
2713754
3 400
2713753
2713341
2713121
1 800
2712619

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.